דרופשיפינג בפטלפורמת וורדפרס – מדוע ישראלים נוהרים אליו?

דרופשיפינג בפלטפורמת וורדפרס

דרופשיפינג בפטלפורמת וורדפרס – מבוא

העולם של חנויות מסחר  בשיטת דרופשיפינג  בוורדפרס צובר תאוצה בשנים האחרונות לאחר שסימנו אותו כפחות רלוונטי משנת 2013.
המון אנשים נוהרים לכיוון הפלטפורמות האיכותיות, איביי ואמאזון ולצדם אנחנו מגלים גם פלטפורמות מסחר נוספות כמו Etsy ופינטרסט (שהתחילה את דרכה ועדיין משמשת כיום כרשת חברתית).
למרבה הפלא עם ההיצע הגדול גדל גם הביקוש לתחום, הביקוש למוצרים והביקוש לסוחרים איכותיים דרופשיפינג בפטלפורמת וורדפרס יכול להיות פתרון נהדר לרווח מהיר.

דרופשיפינג בפלטפורמת וורדפרס – אז איך הופכים להיות סוחר איכותי בתוך ים של סוחרים?

בשונה מעבודה בפלטפורמות המסחר – דרופשיפינג למתחילים, שמתבצע בדרך כלל בפלטפורמה מתווכת כמו איביי או אמאזון, הדרך להפוך לסוחרים מקצועיים ולהתפרנס מהתחום חייבת לעבור במיתוג וחנות פרטית.
דרופשיפינג לאתר וורדפרס או שופיפיי לוקח את הדרופשיפינג הישן צעד קדימה ושם אותנו הסוחרים במקום שבו אנחנו מנהלים מותג פרטי משלנו.

מהם היסודות המרכזיים של מותג דרופשיפינג בפלטפורמת וורדפרס פרטי?

דומיין איכותי – כתובת האתר היא גם תעודת הזהות שלו, מעבר לכוח הקידומי שנצבר על גבי הכתובת, אנחנו חייבים למצוא את הכתובת המדויקת ביחס לשם העסק, השירותים שאנחנו נותנים או המוצרים שאנחנו מוכרים.
• בחירת הנישה – בזמן האחרון עולות ברחבי האינטרנט המון חנויות גנריות עם עשרות קטגוריות ומאות מוצרים שמוכרות הכל מהכל. חנויות מהסוג הזה הרבה יותר קשות למיתוג ושיווק מכיוון שהן לא מתרכזות בקהל יעד ספציפי אלא פונות לפלח גדול מהאוכלוסייה. ככל שקהל היעד של החנות גדול יותר ככה החנות קשה יותר למיתוג ונצטרך תקציב שיווק גדול יותר. דרופשיפינג בפטלפורמת וורדפרס יכול לאפשר לנו לנהל באופן חכם את תקציב השיווק שלנו.

• ספק מוצרים – בתחום הדרופשיפינג אנחנו חייבים לעבוד בשיתוף פעולה עם ספק של מוצרים. בתור התחלה מאוד מומלץ לעשות דרופשיפינג מאליאקספרס מכיוון שאליאקספרס היא מערכת הזמנות עם ספקים מחנויות מופעל של מגוון מאוד גדול של מוצרים ולכן יהיה לנו קל למצוא את המוצרים בפלטפורמה, לשלם עליהם בצורה מאובטחת עם מעקב הזמנות מסודר. בהמשך מומלץ מאוד לעבוד עם ספקים פרטיים שיקצרו את זמני המשלוח שכרגע מוצעים באליאקספרס.

• ידע בבנייה ועיצוב – ברגע שבוחרים לעבוד עם חנות פרטית אנחנו חייבים לדעת איך לבנות בצורה נכונה, מדויקת ומעוצבת את החנות שלנו. בין אם בחרנו לבנות את החנות בוורדפרס או בשופיפיי אנחנו חייבים להכיר את המערכת מקרוב ולעצב בצורה שמתאימה למותג שבנינו תוך כדי שמירה על שפה גרפית וטקסטואלית אחידה.

• יכולות שיווק – בשונה מעבודה בפלטפורמות המסחר שבהן לא צריך ידע בשיווק כי הקהל כבר קיים ומכיר את המערכת, במיתוג של חנות פרטית נצטרך להביא את הקהל לחנות בכוחות עצמנו בעזרת מערכות הפרסום ברחבי האינטרנט (גוגל, פייסבוק, טיקטוק וכו'). שיווק איכותי במערכות האלה מצריך תקציב מסוים וצריכים להיות מוכנים לספוג קצת בפן הכלכלי לפני שמחזירים השקעה ומגיעים לרווחים.

אז איך עושים את המעבר מדרופשיפינג למתחילים אל השלב הבא?

ראשית, צריך להבין שמדובר בצעד גדול.
לעבור מנקודה שבה אתה לא משקיע תקציב בחנות האינטרנטית שלך ולשלוח יד אל הכיס ולהשקיע גם כסף בעלויות וגם זמן בלמידה של המערכות זה לא דבר של מה בכך. יחד עם זאת, העולם הולך לכיוון הדיגיטל וזה רק עניין של זמן שכל בעל עסק יתחיל את צעדיו כעסק דיגיטלי לפני שיפתח מקום מוחשי.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ לפתיחת חנות דרופשיפנג ללא עלות

פוסט אורח

פוסט אורח

דביר נאמן
דרופשיפינג ישראל - מחלקת שיווקבוגר תואר ראשון במנהל עסקים, בהתמחות שיווק.

אודותנו

Power Digital הינו משרד פרסום דיגיטלי מוביל המעניק היקף רחב של פתרונות אינטרנט עוצמתיים לקהל הרחב. חברה דינמית המתאימה עצמה לדרישות הלקוח תוך פיתוח פתרונות יצירתיים ושיווקיים לעסקים השונים.

פוסטים אחרונים

שתף את המאמר עם חברים